חברת לורד גרופ

רקע כללי

לורד גרופ בע”מ מקבוצת אלקטריק ליין נוסדה בשנת 2007 כחברה היוזמת ומבצעת פרויקטים נדלנים ברחבי הארץ; החברה פועלת משלב רכישת הקרקע דרך תכנון, שיווק מכירה והשכרה. בעלי המקצוע שלנו נבחרים בקפידה רבה על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר, תוך הקפדה ושמירה על לוחות זמנים. חברות נוספות בקבוצת אלקטריק ליין מבצעות עבורנו חלק נכבד מתהליך הבנייה ותחזוקת המבנים.

לחברת לורד גרופ עשרות נכסי נדל”ן בישראל ומדינות מזרח אירופה המיועדים להשכרה מיידים לטווח ארוך ולטווח קצר. בארסנל הנכסים שלנו ניתן למצוא מבנים המתאימים למגורים, מבנים המתאימים למשרדים ומוסדות ושטחים המותאמים למפעלים וחברות תפעול. צוות סוכנים מומחים ישמחו ללוות אתכם בתהליך בחירת הנכס אשר יענה על הדרישות שלך ויתאים לצרכים שלך.

לכל נכס נדל”ן יש פוטנציאל רווח, והתפקיד שלנו הוא לייצר רווח מקסימלי מכל נכס נדל”ן. תהליך השבחת נכסים כולל איתור נכס ומחקר מקיף אודות הסביבה שהנכס נמצא בו כולל תוכנית פיתוח סביבתית, היתרי בניה ותשתיות. בעזרת בעלי מקצוע מיומנים – אדריכלים, מעצבי פנים קבלני ביצוע ואנשי שיווק הרווח שמתאפשר בכל השקעה הוא מירבי.

נדל”ן הוא תחום של ניצול ויצירת הזדמנויות על מנת לאתר את ההזדמנויות הטובות ביותר צוות מומחים בעלי וותק של עשרות שנים בתחום השמאות ומחלקות בנייה רוויה ברשויות עומדים לרשותנו בתהליך איתור הנכסים. המטרה שלנו באיתור נכס להשקעה הוא למצוא את המיקום הנכון לפרויקט הנכון תוך שמירה על היכולת לבצע את התכנון האדריכלי בצורה המיטבית.

 • הקמת מבנים

  הקמת מבנים לרבות תשתיות בנייה עבודת גמר ועיצוב פנים לכל מטרה לצורך מגורים או שימוש עסקי בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

 • יציבות כלכלית

  לקוחות חברת לורד גרופ נהנים מהיציבות הכלכלית והביטחון שמגיע ישירות מקבוצת אלקטריק ליין בנוסף ליכולת להעמיד את האמצעים הטובים ביותר לטובת כל פרויקט

 • מומחי נדל``ן

  מומחי נדל”ן אדריכלים, מעצבים, עורכי דין ויועצים עסקיים מחכים להעניק לכם שירות אישי וליווי צמוד לאורך כל התהליך.

 • ייעוץ נדל``ן חובק עולם

  צוות היועצים שלנו מנוסים בתחום הנדל”ן ברחבי העולם וישמחו להעניק לך שירות בכל מדינה שבא תבחר לבצע השקעות נדל”ן.

השרות שלנו

לורד גרופ בע”מ בעלת ידע מקצועי רחב, איתנות פיננסית והון אנושי אשר מציבים אותה בשורה הראשונה עם חברות הנדל”ן המובילות בענף.
החברה עוסקת בייזום, איתור הזדמנויות, שיווק מכירה והשכרת נכסים ,שיפוץ והשבחת מבנים והקמת מתחמים המיועדים למגורים או למסחר, במיזמי תמ”א 38. טיפול כולל בעניינים הרישוי והשגת האישורים הנחוצים לקבלת ההיתרים וביצוע הפרויקט.

אנו הופכים חלום נדלני והדמיות לנכסים של ממש. בנוסף החברה עוסקת בהשכרת נכסים בתחום המסחר, משרדים, אולמות תצוגה, קליניקות מגורים, תעשיה ומלאכה. בחברה מחלקת שרות לקוחות המלווה את הרוכשים משלב הרכישה ועד לקבלת המפתח.
בחלק מהפרויקטים פועלת החברה באמצעות שותפויות עסקיות. החברה שמה לה כמטרה להיות חברת מובילה בתחום הנדל”ן תוך דגש על מתן שירות איכותי ללקוח.

עובדי החברה

כל עובדי החברה מחוייבים להעניק לכם שרות מקצועי מהיר והוגן

מוקד שרות הלקוחות שלנו זמין בכל עת לסיוע אישי ומקצועי נשמח לעמוד גם לשירותך

צרו איתנו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון: (חובה)

נושא

ההודעה שלך