חברת מעוף התור

רקע כללי

על הר הכרמל בלב העיר חיפה קיימת פנינה נדל”ן קטנה על צלע ההר ברחוב התור. בקצה רחוב קטן ללא מוצא נבנים בימים אלו 8 פנטהאוזים ייחודים ומעוצבים בבניין בוטיק, אשר נשקף מהם נוף ציורי ופסטורלי של השילוב היוקרתי ביותר בכל רחבי העולם – ים והר. הנוף הירוק של שמורות טבע מזרח תיכוניות מקיף את שדה הראייה וממול צבע כחול מרגש של הים התיכון המעניק לכם בכל ערב שקיעה רומנטית מלאה בצבעי דמדומים. הבריזה הקרירה אשר שוטפת את המרפסות בשעות הערב מוסיפה לניחוח הייחודי של פנטהאוז על הכרמל ומשלימה את איכות החיים הכל כך בלעדית ויוקרתית שיש לעיר חיפה להציע.

קניית דירה בפרוקיט מתבצעת ישירות מול חברת מעוף  התור ללא מתווכים קיצוניים, בנוסף כחלק מקבוצת אלקטריק ליין תהיו זכאים להנחות בלעדיות בחברות מוצרי החשמל המיזוג והריהוט, כך שתכולו להתנהל מול חברה אחד בלבד שתתן מענה לכל הצרכים שלכם.

פרויקט מעוף התור מלווה באנשי מקצוע הטובים בתחומים על מנת לייצר נדל”ן בסטנדרטים הגבוהים ביותר משלב התכנון ועד לשלב הביצוע תוך כדי עבודה אדריכלית משותפת עם מעצבי פנים ומעצבי נופים.

פרויקט מעוף התור נקבע להקמה במיקום ייחודי ותואם לאופי היוקרתי של הפרויקט. בקצה רחוב ללא מוצא שקט במיוחד עם נוף פנורמי עוצר נשימה וכל זרת במרחק דקת הליכה ממרכז הבילויים והעסקים של העיר חיפה.

משקיעים ומנהלים

סטנדרטים חדשים ליוקרה בכרמל

מוקד שרות הלקוחות שלנו זמין בכל עת לסיוע אישי ומקצועי נשמח לעמוד גם לשירותך

צרו איתנו קשר

השם שלך (*)

האימייל שלך: (*)

טלפון (*)

נושא

ההודעה שלך