חברת אלקטריק קונטרול – פאוורסיינס

רקע כללי

חברת אלקטריק קונטרול בע”מ וחברת PowerSines חברו יחד בשיתוף פעולה עסקי, על מנת להציע ללקוחותיהם פתרונות יעילים אמינים ופשוטים לחיסכון באנרגיה – “חסכמים לחיסכון בחשמל”. חברת אלקטריק קונטרול מתאפיינת ביכולות ביצוע גבוהות ובמתן פתרונות הכוללים ייעוץ, תכנון וביצוע פרויקטים להתייעלות אנרגטית לשם קבלת תוצאה מקסימאלית של חסכון בעלויות צריכת החשמל החודשית.

חברת אלקטריק ליין משווק מוצרי נוחות ואקלים של חברת BIO CLEAR הכוללים מטהרי אווי ומיישבי לחות לשימוש ביתי ומסחרי. המוצרים מתאימים לסובלים מבעיות עובש ולחות או לסובלים מאלרגיות למזהמים סביבתיים כגון חלקיקי אבק ושאריות כימיכלים ממפעלים מזהמים ובכל משפרים את איכות החיים היום יומית.

בשנים האחרונות פעלה פאוורסיינס בשקידה ובנחישות לשם פיתוחם של מוצרים חוסכי אנרגיה שמלבד החיסכון הישיר באנרגיה הנובע כתוצאה מהתקנתם של בקרים לחיסכון, דבר  המקדם את איכות הסביבה וממזער את הנזק הסביבתי. הבקרים  מקטינים את פליטת המזהמים (גזי חממה) לאוויר, ובראשם פחמן דו חמצני, כמו גם מניעת שריפת טונות של פחם.

חברת פאוורסיינס, מקבוצת שיכון ובינוי, מפתחת ומייצרת בישראל מזה שנים חסכמים לרשת החשמל, שמתאימים להפחתת צריכת החשמל. החסכמים, שהם בקרי מתח מתוחכמים, מותקנים בצורה פשוטה ברשת החשמל, מפחיתים מתח עודף ומקטינים את צריכת החשמל בשיעור של כ- 8%-35% באופן ישיר ובנוסף עוד כ- 5% בחיסכון עקיף.

 • ייעוץ אישי

  צוות מקצועי של מהנדסים מומחים אשר ירכיבו לכם מערכת בהתאמה אישית על מנת למקסם את החסכון בחשמל והוצאות העסק שלך

 • פריסה ארצית

  צוות טכנאים פעיל אשר פרסום בכל חלקי הארץ ומעניק שרות טיפול ותחזוקה צמוד לכל מערכת ולכל בית עסק בכל יום ובכל שעה

 • ייעוץ אישי

  צוות מקצועי של מהנדסים מומחים אשר ירכיבו לכם מערכת בהתאמה אישית על מנת למקסם את החסכון בחשמל והוצאות העסק שלך

 • ייעוץ אישי

  צוות מקצועי של מהנדסים מומחים אשר ירכיבו לכם מערכת בהתאמה אישית על מנת למקסם את החסכון בחשמל והוצאות העסק שלך

השרות שלנו

החברה מובילה אג’נדה ירוקה ברורה בתחום פעילותה במשק. העלאת המודעות לאחריות סביבתית בקרב הלקוחות, מתבטאת גם בשיתופי פעולה יחד עם הארגונים הירוקים המובילים בישראל – החברה מוכיחה ללקוחותיה כי משתלם להיות ירוק – מערכות לניצול יעיל של אנרגיה חוסכות במישרין הן בזיהום אוויר והן בהוצאות מיותרות על חשמל.

כיום, מותקנות מערכות החברה במגזרים הבאים: השוק המוסדי, עסקי, ממשלתי, מוניציפאלי, בניני משרדים, חברות האנרגיה (תחנות דלק), רשתות קמעונאיות והמגזר התעשייתי. עד עתה התקינה פאוורסיינס  עשרות אלפי בקרים בישראל במאות ארגונים מהמובילים במשק. מערכות אלו הביאו לידי חסכון משמעותי בצריכת החשמל ובהתייעלות האנרגטית של הארגונים

עובדי החברה

כל עובדי החברה מחוייבים להעניק לכם שרות מקצועי מהיר והוגן

מוקד שרות הלקוחות שלנו זמין בכל עת לסיוע אישי ומקצועי נשמח לעמוד גם לשירותך

צרו איתנו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך