נעים להכיר אריסטו שופ מוצרי חשמל לבית

קבוצת אלקטריק ליין מרחיבה את פעילותה וכעת מציגה לקהל לקוחותיה אפשרות לרכוש מוצרי חשמל בייתים תחת המותג החדש “אריסטו שופ”.

אריסטו שופ הינה חנות קונספט הממוקמת בחיפה אשר מציע שירות אישי ומקצועי לקהל הלקוחות של החברות בקבוצת אלקטריק ליין. נוסף על החנות, חברת אריסטו שופ מפעילה אתר אינטרנט חדשני אשר נועד לתת מענה מקיף למשתמשים אשר מתכננים בית חדש או מבצעים שיפוץ לבית קיים. על ידי יצירת קיוסק מידע מפורט אודות כל מוצר הכולל שרטוטי בנייה, חוברות הפעלה, סרטוני תדמית והדמיות תלת מימד, יכולים הלקוחות לקבל החלטה מושכלת לגבי רכישת מוצרי החשמל המתאימים להם ביותר.

מנכ”ל חברת אריסטו שופ אלירן אזולאי מונה להיות הגורם המוביל של הזרוע הקמעונית החדשה של הקבוצה לאחר 12 שנות ניסיון בתחום ענף מוצרי החשמל הביתיים.

אלירן אזולאי:

“אריסטו שופ היא מעבר לחנות או אתר אינטרנט שמציעים מוצרי חשמל, החזון שלנו הוא להעניק פתרון כולל ומקיף גם ללקוחות וגם לאנשי מקצוע שמלווים אותם לרבות מעצבי פנים וקבלני ביצוע. אנו מחויבים להעניק את הידע המקצועי והמדויק ביותר לכל לקוחותינו המוסדיים והפרטיים ביחד עם ליווי צמוד ושירות אישי”

בנוסף למכירת מוצרי חשמל אריסטו שופ מקיימת מפגשי העשרה עבור קהל לקוחותיה בשיתוף פעולה עם היבואנים הגדולים בישראל ומעצבי פנים מובילים. המפגשים כוללים ארוחות שף, הדגמות על מוצרי חשמל ומבצעים מיוחדים לכל ערב.

0

You May Also Like