חזון חברת אלקטריק ליין

חזון חברת אלקטריק ליין

משימה וחזון

משימתנו היא לשפר את איכות חייהם של לקוחותינו באמצעות אספקת מוצרים איכותיים ושירותים מקצועיים. אנו שואפים שכל לקוחותינו יהיו שבעי רצון מהמוצרים והשירותים שאנו מספקים, במידה כזו שיהפכו לשגרירי החברה וימליצו עלינו הלאה.

 

מוצרים

סלי המוצרים של החברות בקבוצה מאופיינים במבחר רחב, לצד חדשנות ומחירים הוגנים. תמיד נפעל במטרה להגדילם בכדי לספק מענה לצרכים המשתנים של לקוחותינו, תוך שמירה קפדנית על איכות גבוהה ואמינות.

 

מקצועיות

כקבוצה המספקת שירותים בתחום התשתיות, אנו מודעים במיוחד לחשיבותה של עבודה מקצועית ללא פשרות. לצורך זה, נגייס הון אנושי איכותי, ונפעל לשיפור היכולות המקצועיות של עובדי הקבוצה ותהליכי העבודה.

 

שירות

נושא השירות עובר כחוט השני בכל הפעילויות של החברות בקבוצה ומייחד את קבוצת אלקטריק ליין בשוק הישראלי והבין לאומי. שביעות הרצון של לקוחותינו מהווה עבורנו נכס. אנו שואפים שכל אחד מלקוחותינו יקבל שירות הוגן, מקצועי, זמין ואכפתי. ומשיגים זאת באמצעות מערכי שירות מתקדמים, מודעות לצרכי הלקוח והנחלה יומיומית של ערכי שירותיות בקרב עובדי הקבוצה.

 

השלם גדול מסך חלקיו

לסינרגיה בין החברות בקבוצה חשיבות עליונה. אנו מגשימים זאת באמצעות שימוש במערכות ניהול מתקדמות ופעילויות גיבוש שמטרתן להעמיק את ההיכרות האישית, תחושת הרעות והמחויבות ההדדית בין העובדים.

 

צמיחה

החברות בקבוצת אלקטריק ליין שואפות להוביל את השוק, כל אחת בתחומה, לצד התפתחות לשווקים חדשים. אנו ממשים זאת באמצעות מעקב בלתי-פוסק אחר חידושים טכנולוגיים, פיתוח וניצול הזדמנויות עסקיות ושיפור מתמשך של מערכי השירות שלנו. העיקרון המנחה עבורנו הוא צמיחה שקולה ומתמדת.

 

תרומה לקהילה

קבוצת אלקטריק ליין חרטה על דגלה את חשיבות התרומה לחברה הישראלית. לצד הפעילויות העסקיות, אנו פועלים לטובת הקהילה ולקידום מטרות חברתיות.